📋 Kun menyvisning — ingen bestilling tilgjengelig
SE MENY
🇳🇴 Norsk
Logg inn
Picasso Pizza – restaurant cover

Picasso Pizza

Picasso Pizza serverer italiensk pizza med sprø bunn og ferske ingredienser. Vi tilbyr et rikt utvalg av klassiske og kreative pizzaer, perfekt for familie, venner og alle som elsker ekte italiensk smak.

restaurant.closed_now 4.7 · 635 vurderinger I dag: 14:00–03:00
🍕 Medium Pizza
Burrata heaven
Portion pizza with fresh mozzarella, truffle salami, aromatic mushrooms and truffle oil.
229 kr
Burrata heaven – Portion pizza with fresh mozzarella, truffle salami, aromati...
Chicago Heaven (medium)
Pizza med tomatsaus, mozzarella, pepperoni, kjøttboller, biff og rødløk.
239 kr
Chicago Heaven (medium) – Pizza med tomatsaus, mozzarella, pepperoni, kjøttboller, bif...
Diavola (medium)
Pizza med mozzarella, tomat og sterk salami.
219 kr
Diavola (medium) – Pizza med mozzarella, tomat og sterk salami.
Picasso Spesial (medium)
Pizza med tomatsaus, mozzarella, skinke, biff, løk, oliven og champignon.
229 kr
Picasso Spesial (medium) – Pizza med tomatsaus, mozzarella, skinke, biff, løk, oliven o...
Valentino (medium)
Skinke, pepperoni og kjøttboller.
219 kr
Valentino (medium) – Skinke, pepperoni og kjøttboller.
Margerita (Medium)
Tomatsaus og mozzarellaost.
219 kr
Margerita (Medium) – Tomatsaus og mozzarellaost.
Capricossa (Medium)
Skinke, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
229 kr
Capricossa (Medium) – Skinke, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
Tromsø Delight (Medium)
pepperoni, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
229 kr
Tromsø Delight (Medium) – pepperoni, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
Vegan Square (Medium)
Ananas, champignon, paprika, løk og oliven.
219 kr
Vegan Square (Medium) – Ananas, champignon, paprika, løk og oliven.
Kebab Square (Medium)
Kebab, paprika, løk og mozzarella.
219 kr
Kebab Square (Medium) – Kebab, paprika, løk og mozzarella.
Cambiration Miami (Medium)
Tomatsaus og mozzarellaost, bacon, biffkjøtt, champignon og paprika.
229 kr
Cambiration Miami (Medium) – Tomatsaus og mozzarellaost, bacon, biffkjøtt, champignon og...
California Style (Medium)
Salami, skinke, pepperoni, paprika, champignon og løk.
229 kr
California Style (Medium) – Salami, skinke, pepperoni, paprika, champignon og løk.
New York Brodway (Medium)
Pepperoni, kjøttboller, finhakket løk, champignon, tomatsaus og mozzarellaost.
229 kr
New York Brodway (Medium) – Pepperoni, kjøttboller, finhakket løk, champignon, tomatsaus...
Scanner Spesial (Medium)
Marinert strimlet biff, kjøttboller, løk, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
229 kr
Scanner Spesial (Medium) – Marinert strimlet biff, kjøttboller, løk, paprika, tomatsaus...
Hot Ginger Chicken Chili (Medium)
Kylling, ingefær, mais, ananas, tomatsaus og mozzarellaost.
219 kr
Hot Ginger Chicken Chili (Medium) – Kylling, ingefær, mais, ananas, tomatsaus og mozzarellaost.
Lofoten Dream (Medium)
Bacon, pepperoni, skinke, paprika, champignon, og løk.
219 kr
Lofoten Dream (Medium) – Bacon, pepperoni, skinke, paprika, champignon, og løk.
BBQ Meat Lover (Medium)
Biffkjøtt, buffalo kylling, salami, pepperoni, skinke, paprika, champignon, og løk.
239 kr
BBQ Meat Lover (Medium) – Biffkjøtt, buffalo kylling, salami, pepperoni, skinke, papri...
Double Dream Pepperoni (Medium)
Dobbel pepperoni med trippel ost.
239 kr
Double Dream Pepperoni (Medium) – Dobbel pepperoni med trippel ost.
Brooklyn Style (Medium)
Skinke, buffalo kylling, løk, champignong og paprika.
219 kr
Brooklyn Style (Medium) – Skinke, buffalo kylling, løk, champignong og paprika.
Classic Cheeze Lover Pizza (Medium)
Fem oster.
259 kr
Classic Cheeze Lover Pizza (Medium) – Fem oster.
Super Mario (Medium)
Buffalo biff, salami, jalapenos, løk, champignong og paprika.
239 kr
Super Mario (Medium) – Buffalo biff, salami, jalapenos, løk, champignong og paprika...
Garden Patch Lover (Medium)
Mozzerella ost, brokkoli, blomkål, paprika, sopp, løk, grønn oliven, sort oliven, tomat, c...
229 kr
Garden Patch Lover (Medium) – Mozzerella ost, brokkoli, blomkål, paprika, sopp, løk, grønn...
Schmell`n inn (Medium)
Rød saus, sopp, purreløk, biff, dobbel mozzarella. Med bernaise og jalapenos på toppen.
229 kr
Schmell`n inn (Medium) – Rød saus, sopp, purreløk, biff, dobbel mozzarella. Med berna...
Voice of Oslo (Medium)
Chorizo, gul løk, oliven, jalapenos, paprika og champignon.
229 kr
Voice of Oslo (Medium) – Chorizo, gul løk, oliven, jalapenos, paprika og champignon.
Marina (Medium)
Tomat, bøffelmozzarella og fersk basilikum.
229 kr
Marina (Medium) – Tomat, bøffelmozzarella og fersk basilikum.
Zucchini (Medium)
Marinert biff, skinke og rødløk.
219 kr
Zucchini (Medium) – Marinert biff, skinke og rødløk.
Vegetar (Medium)
Spinat, cherry tomater, rødløk, squash
219 kr
Vegetar (Medium) – Spinat, cherry tomater, rødløk, squash
Dolcevita (Medium)
Marinert biff, tomat, avocado og jalapenos.
219 kr
Dolcevita (Medium) – Marinert biff, tomat, avocado og jalapenos.
Salsiccia (Medium)
Marinert biff, løk, champignon og chili.
219 kr
Salsiccia (Medium) – Marinert biff, løk, champignon og chili.
Napoli (Medium)
Tomatsaus, oliven, marinert kylling, rød chili, oregano og ananas.
219 kr
Napoli (Medium) – Tomatsaus, oliven, marinert kylling, rød chili, oregano og a...
Barnepizza (Medium)
Tomatsaus, mozzarella og skinke.
219 kr
Barnepizza (Medium) – Tomatsaus, mozzarella og skinke.
Supersterk (Medium)
Marinert biff, salami, jalapenos, løk og sopp.
219 kr
Supersterk (Medium) – Marinert biff, salami, jalapenos, løk og sopp.
Rani Style Special (Medium)
BBQ kylling, paprika, cashewnøtter, lime og ruccola.
229 kr
Rani Style Special (Medium) – BBQ kylling, paprika, cashewnøtter, lime og ruccola.
Malai Pizza
Portion pizza with crème fraîche, mozzarella, ham, bacon and oregano
249 kr
Malai Pizza – Portion pizza with crème fraîche, mozzarella, ham, bacon and...
Picasso Pesto
Portion pizza with fraîche, pesto sauce, mozzarella, chicken, olives and garlic
249 kr
Picasso Pesto – Portion pizza with  fraîche, pesto sauce, mozzarella, chicke...
Kimchi Pizza
Salami, chorizo, honey drizzle, mozzarella & grilled chilli peppers
259 kr
Kimchi Pizza – Salami, chorizo, honey drizzle, mozzarella & grilled chilli...
Supersterk (Madium)
Marinert biff, salami, jalapenos, løk og sopp.
219 kr
Supersterk (Madium) – Marinert biff, salami, jalapenos, løk og sopp.
🍕 Stor Pizza
Diavola (stor)
Pizza med mozzarella, tomat og sterk salami.
289 kr
Diavola (stor) – Pizza med mozzarella, tomat og sterk salami.
Picasso Spesial (stor)
Pizza med tomatsaus, mozzarella, skinke, biff, løk, oliven og champignon.
289 kr
Picasso Spesial (stor) – Pizza med tomatsaus, mozzarella, skinke, biff, løk, oliven o...
Valentino (stor)
Skinke, pepperoni og kjøttboller.
289 kr
Valentino (stor) – Skinke, pepperoni og kjøttboller.
Chicago Heaven (stor)
Pizza med tomatsaus, mozzarella, pepperoni, kjøttboller, biff og rødløk.
329 kr
Chicago Heaven (stor) – Pizza med tomatsaus, mozzarella, pepperoni, kjøttboller, bif...
Margerita (Stor)
Tomatsaus og mozzarellaost.
289 kr
Margerita (Stor) – Tomatsaus og mozzarellaost.
Capricossa (Stor)
Skinke, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
299 kr
Capricossa (Stor) – Skinke, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
Tromsø Delight (Stor)
pepperoni, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
299 kr
Tromsø Delight (Stor) – pepperoni, champignon, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
Vegan Square (Stor)
Ananas, champignon, paprika, løk og oliven.
299 kr
Vegan Square (Stor) – Ananas, champignon, paprika, løk og oliven.
Kebab Square (Stor)
Kebab, paprika, løk og mozzarella.
299 kr
Kebab Square (Stor) – Kebab, paprika, løk og mozzarella.
Cambiration Miami (Stor)
Tomatsaus og mozzarellaost, bacon, biffkjøtt, champignon og paprika.
319 kr
Cambiration Miami (Stor) – Tomatsaus og mozzarellaost, bacon, biffkjøtt, champignon og...
California Style (Stor)
Salami, skinke, peperoni, paprika, champignon og løk.
319 kr
California Style (Stor) – Salami, skinke, peperoni, paprika, champignon og løk.
New York Brodway (Stor)
Peperoni, kjøttboller, finhakket løk, champignon, tomatsaus og mozzarellaost.
319 kr
New York Brodway (Stor) – Peperoni, kjøttboller, finhakket løk, champignon, tomatsaus...
Scanner Spesial (Stor)
Marinert strimlet biff, kjøttboller, løk, paprika, tomatsaus og mozzarellaost.
319 kr
Scanner Spesial (Stor) – Marinert strimlet biff, kjøttboller, løk, paprika, tomatsaus...
Hot Ginger Chicken Chili (Stor)
Kylling, ingefær, mais, ananas, tomatsaus og mozzarellaost.
319 kr
Hot Ginger Chicken Chili (Stor) – Kylling, ingefær, mais, ananas, tomatsaus og mozzarellaost.
Chimney Rock (Stor)
Buffalo Kylling, paprika, champignon, galapinos.
319 kr
Chimney Rock (Stor) – Buffalo Kylling, paprika, champignon, galapinos.
Lofoten Dream (Stor)
Bacon, pepperoni, skinke, paprika, champignon, og løk.
329 kr
Lofoten Dream (Stor) – Bacon, pepperoni, skinke, paprika, champignon, og løk.
BBQ Meat Lover (Stor)
Biffkjøtt, buffalo kylling, salami, peperoni, skinke, paprika, champignon, og løk.
339 kr
BBQ Meat Lover (Stor) – Biffkjøtt, buffalo kylling, salami, peperoni, skinke, paprik...
Double Dream Pepperoni (Stor)
Dobbel peperoni med trippel ost.
339 kr
Double Dream Pepperoni (Stor) – Dobbel peperoni med trippel ost.
Las Vegas Hot Dream (Stor)
Steinfisk, reker, paprika, løk og jalapenos.
299 kr
Las Vegas Hot Dream (Stor) – Steinfisk, reker, paprika, løk og jalapenos.
Brooklyn Style (Stor)
Skinke, buffalo kylling, løk, champignong og paprika.
299 kr
Brooklyn Style (Stor) – Skinke, buffalo kylling, løk, champignong og paprika.
Classic Cheeze Lover Pizza (Stor)
Fem oster.
359 kr
Classic Cheeze Lover Pizza (Stor) – Fem oster.
Super Mario (Stor)
Buffalo biff, salami, jalapenos, løk, champignong og paprika.
329 kr
Super Mario (Stor) – Buffalo biff, salami, jalapenos, løk, champignong og paprika...
Garden Patch Lover (Stor)
Mozzerella ost, brokoli, blomkål, paprika, sopp, løk, grønn oliven, sort oliven, tomat, ch...
319 kr
Garden Patch Lover (Stor) – Mozzerella ost, brokoli, blomkål, paprika, sopp, løk, grønn...
Schmell`n inn (Stor)
Rød saus, sopp, purreløk, biff, dobbel mozzarella. Med bernaise og jalapenos på toppen.
319 kr
Schmell`n inn (Stor) – Rød saus, sopp, purreløk, biff, dobbel mozzarella. Med berna...
Voice of Oslo (Stor)
Chorizo, gul løk, oliven, jalapenos, paprika og champignon.
319 kr
Voice of Oslo (Stor) – Chorizo, gul løk, oliven, jalapenos, paprika og champignon.
Marina (Stor)
Tomat, bøffelmozzarella og fersk basilikum.
299 kr
Marina (Stor) – Tomat, bøffelmozzarella og fersk basilikum.
Zucchini (Stor)
Marinert biff, skinke og rødløk.
289 kr
Zucchini (Stor) – Marinert biff, skinke og rødløk.
Dolcevita (Stor)
Marinert biff, tomat, avocado og jalapenos.
289 kr
Dolcevita (Stor) – Marinert biff, tomat, avocado og jalapenos.
Salsiccia (Stor)
Marinert biff, løk, champignon og chili.
289 kr
Salsiccia (Stor) – Marinert biff, løk, champignon og chili.
Napoli (Stor)
Tomatsaus, oliven, marinert kylling, rød chili, oregano og ananas.
289 kr
Napoli (Stor) – Tomatsaus, oliven, marinert kylling, rød chili, oregano og a...
Barnepizza (Stor)
Tomatsaus, mozzarella og skinke.
289 kr
Barnepizza (Stor) – Tomatsaus, mozzarella og skinke.
Supersterk (Stor)
Marinert biff, salami, jalapenos, løk og sopp.
299 kr
Supersterk (Stor) – Marinert biff, salami, jalapenos, løk og sopp.
Malai Pizza
Portion pizza with crème fraîche, mozzarella, ham, bacon and oregano
349 kr
Malai Pizza – Portion pizza with crème fraîche, mozzarella, ham, bacon and...
Picasso Pesto
Portion pizza with fraîche, pesto sauce, mozzarella, chicken, olives and garlic
349 kr
Picasso Pesto – Portion pizza with  fraîche, pesto sauce, mozzarella, chicke...
Kimchi Pizza
Salami, chorizo, honey drizzle, mozzarella & grilled chilli peppers
359 kr
Kimchi Pizza – Salami, chorizo, honey drizzle, mozzarella & grilled chilli...
🍔 Burger
Vegetarburger Tallerken
199 kr
Vegetarburger Tallerken
Hawaiiburger Tallerken
209 kr
Hawaiiburger Tallerken
Vegetarburger
Vegetarburger med salat, mais, agurk, løk og hamburgerdressing.
209 kr
Vegetarburger – Vegetarburger med salat, mais, agurk, løk og hamburgerdressi...
Fishburger Tallerken
189 kr
Fishburger Tallerken
Cheeseburgertallerken 100g
189 kr
Cheeseburgertallerken 100g
Kyllingburger Tallerken
209 kr
Kyllingburger Tallerken
Kyllingsnadder Tallerken
219 kr
Kyllingsnadder Tallerken
🍽️ Kebab
Kebab i Pita
Kebab med salat, diverse grønnsaker og kebabdressing.
160 kr
Kebab i Pita – Kebab med salat, diverse grønnsaker og kebabdressing.
Kyllingkebab i Pita
Kyllingkebab med salat, diverse grønnsaker og kebabdressing.
170 kr
Kyllingkebab i Pita – Kyllingkebab med salat, diverse grønnsaker og kebabdressing.
Kylling Shawarma i Rull
Kyllingkebab i rull med salat, diverse grønnsaker og kebabdressing.
189 kr
Kylling Shawarma i Rull – Kyllingkebab i rull med salat, diverse grønnsaker og kebabdr...
Kebabtallerken
Kebabtallerken med salat, diverse grønnsaker og pommes frites.
195 kr
Kebabtallerken – Kebabtallerken med salat, diverse grønnsaker og pommes frite...
Dönerkebab
Döner i pita eller rull med salat, diverse grønnsaker og kebabdressing.
170 kr
Dönerkebab – Döner i pita eller rull med salat, diverse grønnsaker og keb...
Kyllingkebabtallerken
Kyllingkebabtallerken med salat, diverse grønnsaker og pommes frites.
205 kr
Kyllingkebabtallerken – Kyllingkebabtallerken med salat, diverse grønnsaker og pomme...
Kyllingsnadder Tallerken
Serveres med pommes frites , salat, agurk, tomat, løk og mais.
205 kr
Kyllingsnadder Tallerken – Serveres med pommes frites , salat, agurk, tomat, løk og mai...
Rulle Kebab Med Fries
219 kr
Rulle Kebab Med Fries
Kylling Kebba Med Fries
209 kr
Kylling Kebba Med Fries
Dönertallerken
219 kr
Dönertallerken
Vegetar Falafel Tallerken
Serveres med pommes frites eller ris, salat, agurk, tomat, løk og mais.
209 kr
Vegetar Falafel Tallerken – Serveres med pommes frites eller ris, salat, agurk, tomat, l...
Vegetar Falafel I Pita
Pita med salat, agurk, tomat, løk og mais.
159 kr
Vegetar Falafel I Pita – Pita med salat, agurk, tomat, løk og mais.
Vegetar Falafel Rull
Rull med salat, agurk, tomat, løk og mais.
179 kr
Vegetar Falafel Rull – Rull med salat, agurk, tomat, løk og mais.
🥗 Salat og Div
Pommes Frites
70 kr
Pommes Frites
🫙 Dressing
Sterk Saus
29 kr
Sterk Saus
Medium Saus
29 kr
Medium Saus
Rømme Dressing
29 kr
Rømme Dressing
Hvitløksdressing
29 kr
Hvitløksdressing
Bernais Saus
29 kr
Bernais Saus
🥤 Drikke
Coca Cola Classic
Velg mellom 0,5l og 1,5l
49 kr
Coca Cola Classic – Velg mellom 0,5l og 1,5l
Coca Cola Uten Sukker
Velg mellom 0,5l og 1,5l
49 kr
Coca Cola Uten Sukker – Velg mellom 0,5l og 1,5l
Sprite
Velg mellom 0,5l og 1,5l
49 kr
Sprite – Velg mellom 0,5l og 1,5l
Fanta Appelsin
Velg mellom 0,5l og 1,5l
49 kr
Fanta Appelsin – Velg mellom 0,5l og 1,5l
Fanta Exotic
Velg mellom 0,5l og 1,5l
49 kr
Fanta Exotic – Velg mellom 0,5l og 1,5l
Urge
Velg mellom 0,5l og 1,5l
49 kr
Urge – Velg mellom 0,5l og 1,5l
Telemark m/ Kullsyre
0,5l
49 kr
Telemark m/ Kullsyre – 0,5l
Telemark u/ Kullsyre
0,5l
49 kr
Telemark u/ Kullsyre – 0,5l
Solo Super
Velg mellom 0,5l og 1,5l
49 kr
Solo Super – Velg mellom 0,5l og 1,5l
Pepsi
Velg mellom 0,5l og 1,5l 500 ml, 98.00 NOK per l
49 kr
Pepsi – Velg mellom 0,5l og 1,5l
500 ml, 98.00 NOK per l
7up
Velg mellom 0,5l og 1,5l 500 ml, 98.00 NOK per l
49 kr
7up – Velg mellom 0,5l og 1,5l
500 ml, 98.00 NOK per l
Villa
Velg mellom 0,5l og 1,5l. 500 ml, 98.00 NOK per l
49 kr
Villa – Velg mellom 0,5l og 1,5l.
500 ml, 98.00 NOK per l
Farris Naturell
Velg mellom 0,5l og 1,5l. 500 ml, 98.00 NOK per l
49 kr
Farris Naturell – Velg mellom 0,5l og 1,5l.
500 ml, 98.00 NOK per l
Mozell
Velg mellom 0,5l og 1,5l 330 ml, 148.48 NOK per l
49 kr
Mozell – Velg mellom 0,5l og 1,5l
330 ml, 148.48 NOK per l

Åpningstider

Eier du denne restauranten?

Se alt SE MENY kan gjøre for deg — Wolt-levering, Fiken, Vipps og mye mer.

Les mer for restauranteiere →